ШоуБиз

Секси Ријана позирала во танга од џинс

На интернет се појавила фотографија на женски задник во танга од џинс, која наводно потекнува од “instagram” профилот на Ријана. Иако на профилот на пеачката повеќе ја нема споменатата слика, тетоважата укажува дека задникот е навистина на Ријана.

Денеска се во мода навистина кратки шорцеви, а Ријана одлучила да оди чекор напред и со помоѓ на ножици да направи танга од тексас.

Иако не е утврдено дали фотографијата навистина потекнува од нејзиниот “instagram” профил, тетоважата ја потврдува автентичноста. Натписот на задникот е направен во март минатата година и значи “љубовник” на тибетански.

Можеби Ријана само сакала да го подсети Крис Браун што изгубил, имајќи во предвид дека раперот наводно повторно се гледа со бившата девојка.

 

Напиши коментар