ШоуБиз

Семејството Крадашијан пристигна во Грчка

Семејството Кардашијан, односно Ким Кардашијан, Крис Џенер, Кортни Кардашијан, Скот Дисик како и малата Пенелопе и Мејсон допатуваа во четвртокот навечр во Грчка, каде снимаат материјал за своето риалити “Keeping Up With the Kardashians”. Ким е веќе сликана во една продавница со малиот Мејсон а семејството е видено и како се вози во јавниот транспорт.

 

Напиши коментар