← НАЗАД НА БОЗА

Шакира во Париз го представи својот нов парфем

Шакира во Париз го представи својот нов парфем
622 Читања

Убавата пеачка во средата била во Париз каде го представила својот парфем “S” и сосема очекувано пред црвениот тепих ја пречекале стотици фанови. По породувањето, Шакира ја превзела должноста во шоуто “The Voice”, каде ја заменила Кристина Агилера а првите реакции на нејзиниот нов ангажман се исклучително позитивни.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk