ШоуБиз

Шакира во топ форма по породувањето

Кој би рекол дека прекрасната колумбијска пеачка родила син пред само пет недели? Шакира е веќе сега во топ форма, што покажа ноќеска на отварањето на една галерија во Барселона. 36-годишната музичарка се појавила во тесни пантолони, покажувајќи дека веќе се ослободила од вишокот на килограми. Нејзиниот сопруг Жерард Пике не бил во нејзина близина , што не чуди бидејќи за викенд во Барселона го очекува нов дуел со Реал Мадрид.

 

Напиши коментар