Мода

Шарени предлози од Sophia Webster

Новата колекција на чевли за сезоната пролет/лето 2013 на младата британска дизајнерка Софија Вебстер е одличен микс на шарм, боја и позитивизам.

Нејзината колекција е составена од раскошни и женствени модели со свежи и пролетни бои.

 

Напиши коментар