Мода

Стилот на познатите – Кејт Мидлтон

Војводката од Кембриџ, принцезата Кејт Мидлтон, сопругата на Принцот Вилијам, е млада дама со истанчен вкус и префинет стил…

Откако влезе во кралското семејство, нејзината префинетост се повеќе се вообличи, па на оваа млада дама се огледаат многу девојќи ширум светот.

Таа носи гардероба од познатаите модни креатори, но исто така мајсторски знае да искомбинира евтино здолниште со скапоцени чевли или чанта.

Омилените чевли на младата принцеза се они кои ги креира Stuart Weitzman и Jimmy Choo. Зара е исто така застапена во гардеробата на принцезата.

Ви го представуваме стилот на Кејт Мидлтон.

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

STIL POZNATIH - KEJT MIDLTON

 

Напиши коментар