Дестинации

Sugar Beach Резиденции на Карибите

Sugar Beach Residences ви нуди карипскo уживање со пет звезди…

Беспрекорна  услуга, удобност и безбедност – се што ќе посакате. Овие неверојатни резиденции со 3-6 спални соби се наоѓаат блиску до водата и се вистинскa рајска локација. Двоспратните вили се дизајнирани од страна на реномираниот архитект Lanea Pettigrewa. Секоја лусузна вила има прекрасно уредена градина, со многу необични тропски билки. Пространите тераси и инфинити базенот имаат поглед на зајдисонце кој го одзема здивот. Овие луксузни Sugar Beach резиденции се совршена локација за одмор, за сите оние кои сакаат да уживаат во беспрекорен комфор со услуга која ќе ја исполни секоја нивна желба.

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

SUGAR BEACH REZIDENCIJE

 

Напиши коментар