Bridal

Свадбен раскош од Justin Alexander

Во пролетната колекција на Justin Alexander за оваа година можеме да видиме боженствени фустани изработени од шифон, сатен, свила и тафт.

Венчаниците на оваа модна марка имаат примамлив и женствен стил, соодветен за секоја невеста.

Силуетата е елегантна, а тоалетите се одликуваат со леснотија,па дури и најобемните венчаници се исклучително удобни. Секоја венчаница е усовршена со прекрасни детали.

Многу свежина, стил и елеганција ќе ги изненадат дамите, кои сакаат да бидат уникатни на својата свадба.

 

Напиши коментар