man fashion

Topman Design есен-зима 2013

Еве како изгледа најновата модна тенденција за следната есен – зима сезона.

Topman секогаш нуди нешто сосема поинакво од она што го среќаваме во секојдневието.

Интересни бои и необични кроеви се она што ја карактеризира оваа уникатна колекција.

 

Напиши коментар