ШоуБиз

Убавата Миша Бартон не личи на себе :(

Мариса Купер од Оринџ Каунти – квартот на богатите, се бори со килограмите и целулитот. Младата актерка веќе подолго време не може да се ослободи од портокаловата кора на кожата што и го упропастува телото што некогаш го имаше.

И покрај се тоа не и пречи да излегува со тесни хеланки и кратки сукњички, а папараците само тоа чекат.

А еве како изгледаше претходно:

 

 

Напиши коментар