Дестинации

W SOUTH BEACH HOTEL

W South Beach Hotel – прекрасна оаза на плажа со неверојатен поглед на Атлантскиот океан…

Првиот W хотел во Мајами е прекрасна оаза и комбинација на современ дизајн и комфор со органски архитектонски елементи.  Овој луксузен хотел е во исто време сензуален и отмен.

Поседува 408 исклучително опремени едноспратни и двоспратни апартмани со поглед на океанoт. Исто така постојат и прекрасни бунгалови на плажа.  Спалните соби се во прекрасни бели и тиркизни тонови, совршено комбинирани како би овозможиле опуштена и спокојна атмосвера.

Во склоп на W South Beach Miami хотелот се наоѓаат и три елегантни бара, потоа базени, терени за кошарка и тенис, раскошна градина, фитнес и спа центар.

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

W SOUTH BEACH HOTEL U MAJAMIJU

 

Напиши коментар