← НАЗАД НА БОЗА

Ријана и Шакира направија бум со новото видео!

Ријана и Шакира направија бум со новото видео!
570 Читања

За еден ден Шакира и Ријана собраа 10 милиони прегледи на Ју Тјуб. Песната е веќе хит и се врти по сите радио станици. На видеото двете диви се сензуални и зрачат со многу сексипил.

Однесувањето и движењата на Шакира потсеќаат на добро познатиот спот Whenever wherever, со кој во тоа време направи бум.

Погледнете го и воодушевете им се на овие два поп вокали, кои постојано прават прогрес во кариерата

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk