← НАЗАД НА БОЗА

Bela Noiva со кокелција невестински фустани за 2014

Bela Noiva со кокелција невестински фустани за 2014
2309 Читања

Неможе да и замерите на девојка ако сака да изгледа како самовила или принцеа на нејзината свадбена прослава.

Салонот за невестински фустани Бела Ноива во Португалија, го остваруваат овој сон на секоја невеста.

Колекцијата главно е со големи корпи и многу тул, ноти на деликатност и женствен акцент.

Во прилог се најдобрите фустани од колекцијата.

 

a-bela-noiva-2014-bridal-strapless-wedding-dress a-bela-noiva-2014-bridal-strapless-wedding-dress-close-up a-bela-noiva-bridal-2014-illusion-halter-neck-wedding-dress a-bela-noiva-bridal-2014-sleeveless-v-neck-wedding-dress a-bela-noiva-bridal-2014-strapless-ball-gown-pick-up-skirt a-bela-noiva-wedding-dresses-2014

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk