Мода

Burberry Пролет/Лето 2014. Колекција на модни додатоци

Оваа пролет брендот Burberry ни претставува цветна и женствена колекција на аксесоари во пастелни нијанси кои се идеален избор за првите пролетни денови.

Романтично расположение владее во новата Burberry колекција, светли бои и прекрасни стилски чевли и чанти. Од трендовски свилени шамии со точки и цветни сандали чии потпетици се украсени со животински принт до мали, чанти совршени за секоја пригода, колекцијата е навистина модерна и удобна.

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

Burberry Proleće/Leto 2014 Kolekcija aksesoara

 

Напиши коментар