← НАЗАД НА БОЗА

Цик цак плетенка со цветен детал

Цик цак плетенка со цветен детал
623 Читања

Обидете се да ја направите оваа фризура, која нема да ви одземе многу време. Станува збор за преубава, романтична фризура која може да ја имате за секоја пригода, одговара на секаква гардероба, освен спортска:)

До сега ја гледавме по слики, а сега ќе можеме и самите да си ја направиме. Да пробаме:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk