← НАЗАД НА БОЗА

Џенифер Анистон се повлекува од актерството за да се посвети на приватниот живот!

Џенифер Анистон се повлекува од актерството за да се посвети на приватниот живот!
614 Читања

Американската актерка најавила пауза во кариерата за да се омажи за вереникот Џастин Терон.

Џенифер најавила дека во 2015 година ќе се фокусира на приватниот живот. Актерката вели дека ќе направи пауза откако ќе го заврши снимањето на три филма Cake, Miss You Already и Horrible Bosses 2, бидејќи потребен и е одмор.

Анистон (45) за магазинот “People”, изјавила дека од 2012 година го уредува својот дом во Лос Анџелес во елитното предградие Бел Ер, но наскоро ќе го заврши, па ќе се всели.

Таа додава дека нејзината врска во моментов функционира на голема далечина, бидејќи Терон снима во Њујорк, а таа во Калифорнија.

Заедно се три години, откако се запознале на снимањето на филмот “Со него и на крајот на светот”.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk