ШоуБиз

Е ова е бомба: Како се затегнува Емина Јаковиќ!

 

Пеачката ја поделила сликата во која е во расчекор и иако е без шминка и прескап фустан, изгледа одлично! Сликата за кратко време собра повеќе од 16 илјади лајкови.

Српската пеачка и член на жирито на Икс Фактор, Емина Јаковиќ секој слободен момент го користи за вежбање во теретаната, а не е ни чудно што е една од најубавите жени во Србија.

„Поздрав од моето омилено  место овие денови“, пишува во описот на сликата, а кога ќе ја погледнете фотографијата, никој не би рекол дека е мајка на две момчиња.

 

ategnuta-i-seksi.

emina-jahovic-foto-instagram-com-yaemina

Напиши коментар