← НАЗАД НА БОЗА

Ексклузивен хотел сместен во крапи

Ексклузивен хотел сместен во крапи
629 Читања
Вгнезден во карпите на Биг Сур, Калифорнија, Post Ranch Inn овозможува врвно сместување и престој за незаборавен романтичен одмор.

Архитектурата на ова луксузно планинско одморалиште ги опфаќа убавините на Биг Сур крајбрежјето.

Тука се достапни да се истражуваат сите нешта што природата има да ги понуди и кои дефинитивно ќе ве остават без здив.

Ова мало хотелче вгнездено во карпите на Биг Сур се смета за луксузно светилиште кое одговара комплетно на сите ваши потреби.

Со поглед на Тихиот Океан и брегот на Калифорнија овој хотел располага и со егзотичен ресторан кој служи кујна по светски стандарди и во фантастичен амбиент.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk