Bridal

Елеганција, стил и нежност: Венчаниците на Yaki Ravid

Yaki Ravid ја претставува својата колекција на романтични, класични и раскошни венчаници. Тој создава убави и женствени фустани не само за високата мода, туку и за свадбената. Доколку сте сонувале да бидете елегантна, едностана, романтична невеста, тогаш ова е вистинската колекција за вас. Моделите се со многу чипка и сатен, искапени во интересни детали, но не недостасуваат и фустаните кои хармонично ги комбинираат во себе провокативноста и строгоста.

 

Напиши коментар