← НАЗАД НА БОЗА

Емина личи на мајка си!

Емина личи на мајка си!
2001 Читања

Убавата Емина Јаховиќ која поради балканскиот Икс Фактор, периодов беше постојано споменувана низ жолтиот печат, реши да ја покаже најблиската – мајка си.

Меѓутоа не треба да не изненади што таа жена во години изгледа еднакво добро како и пеачката.

Фотографијата објавена на фејсбук собра илијадници коментари и лајкови. Сите со пофалби за двете жени!

 

10175003_277536709075215_8459870587073319366_n

Еден коментар → “Емина личи на мајка си!”

  1. […] Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Боза. […]

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk