← НАЗАД НА БОЗА

Енрике Иглесијас ќе се соблече гол под еден услов! Шпанија да биде прва на СП во Бразил!

Енрике Иглесијас ќе се соблече гол под еден услов! Шпанија да биде прва на СП во Бразил!
1313 Читања

Латино пеачот Енрике Иглесијас ја израдува женската популација низ светот во една емисија и најави дека ќе се соблече гол ако шпанија ја земе титулата за најдобра репрезентација на целиот свет во Бразил.

„Еве ќе се соблечан гол и ќе прошетам на најпрометното место во лондон“, рече пеачот.

„Ќе направам се што сте барале од мене ако Шпанија ова лето победи во Бразил“ , – додаде пеачот во едно интервју.

Водителот му предложил дека ако дојде до тоа, да направи концерт во кој ќе биде цел гол, но пеачот имал и други предлози..

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk