← НАЗАД НА БОЗА

Еве го прелогот бикини од Викторија Сикрет за летото 2014

Еве го прелогот бикини од Викторија Сикрет за летото 2014
5489 Читања

Прекрасната манекенка позира на егзотична плажа во најновите модели на костими за капење кои се карактеризираат со весели и цветни мотиви, реси и разни украси.

Оваа убавица ќе ги краси страниците на најновиот Victoria’s Secret каталог, а покрај костимите за капење ќе позира и во секси долна облека.

Но, овој пат се фокусираме на бикини трендовите за претстојното лето:01 02 03 04 05 06 07 08

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk