man fashion

Фан се шокираше откако Кајли Миног запеа во теретана само за него!

Популарната пеачка го одушеви обожавателот и запеа само за него, во салата во која вежбаше.

Кајли Миног за својот британски фан приреди настап во теретаната само за него. Се се случи во Лондон додека момчето вежбал и од еднаш се појавила популарната пеачка и почнала да пее и игра.

Момчето избезумени и одушевено, со подзината уста го пратеше целиот настап.

 

Напиши коментар