Мода

Фармерки во боја: Фантастичен начин да го освежите својот стајлинг

Фармерките се дефинитивно едни од омилените парчиња гардероба. Она што ги прави толку добри е секако можноста за нивното комбинирање со сите останати парчиња гардероба. Сепак, оваа година се исклучително популарни фармерките во боја!

34

44

54

64

74

84

94

104

115

116

124

134

143

154

163

172

181

 

Напиши коментар