Мода

Giuseppe Zanotti колекција за лето 2014.

Прекрасната Романка Андреа се појавува во рекламната кампања на луксузните чевли на Giuseppe Zanotti за пролет/лето 2014.

Во оваа кампања се претставени многу секси модели на чевли за кои сме сигурни дека ќе ги гледаме на нозете на многу заљубенички во модата кои секогаш сакаат да привлечат внимание.

 

Напиши коментар