Спорт

Го истепа сопругата: Маките на Роналдо по влегување во рингот (Видео)

Прочуениот бразилски фудбалер Роналдо буквално осети како изгледа кога жената ќе “пушти рака”.  Легендарниот фудбалер влезе во рингот со сопругата Паула Моараиш која одлично се забавуваше додека го удираше својот сопруг…

“Се подготвувам за Андерсон Силва, Жуниор дос Сантос и Флоди Мејведер”, напишал Роналдо под фотографијата на Инстаграм потсетувајќи на имињата на двајцата прочуени бразилски ултимајт фајт борци и американските боксерски ѕвезди.

http://www.youtube.com/watch?v=auHX3WSD1dU

Напиши коментар