← НАЗАД НА БОЗА

H&M кампања за зима 2014-2015

H&M кампања за зима 2014-2015
677 Читања

Модниот бренд H&M подготви интересни новитети, во кампањата за зима 2014 – 2015. Познатата манекенка Andreea Diaconuu ни ги претставува фустаните со принт, интересни џемпери и шалови.

hm kampanja zima 2014 2015 1

hm kampanja zima 2014 2015 2

hm kampanja zima 2014 2015 3

hm kampanja zima 2014 2015 4

hm kampanja zima 2014 2015 5

hm kampanja zima 2014 2015 6

hm kampanja zima 2014 2015 7

hm kampanja zima 2014 2015 8

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk