← НАЗАД НА БОЗА

Излезе трејлерот за најдобрите „The Expendables 3“

Излезе трејлерот за најдобрите „The Expendables 3“
449 Читања

Филмот во кој се појавуваат сите култни акциони глумци е нешто што е задолжително и мора да се гледа!

Зад улогата режисер стои Патрик Хјуз, по приказна и сценарио на Силвестер Сталоне. Додека мора да се споменат имињата кои се актери и во третото продолжение: Силвестер Сталоне, Џејсон Стејтам, Џет Ли, Долф Лундрен, Арнолд Шварценегер, Харисон Форд, Антонио Бандерас, Мел Гибсон, Тери Крус, Кенан Лац, Глен Пауел и други.

Филмот ќе се појави во кината на 14-ти август, а приказната е следна

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk