Bridal

Jimmy Choo – чевли за идните невести

Исклучителен дизајн, француска чипка, Сваровски кристали се само дел од она што оваа извонредна колекција ни нуди. Боите кои се застапени се бела, бојата на слонова коска и шампањ како и сите нијанси на седефасти и металик тонови. Креаторт во својата колекција има различни модели, со платформа, висока потпетица, мала потпетица со цел да може секоја идна невеста да го одбере парот кој најмногу ќе и одговара. Погледнете ја оваа колкеција на чевли која ќе ве инспирира доколку ја планирате својата венчавка оваа пролет.

 

Напиши коментар