Мода

Како славните дами го носат тексасот

Иако модните трендови постојано се менуваат, парчињата од тексас секогаш успеваат да го задржат своето место на must have листата.

Парчињата од тексас, како што се фармерките, јакните и кошулите исклучително лесно можат да се комбинираат со принтови, различни материјали и бои и се одличен избор кога станува збор за опуштена дневна варијанта.

Во комбинација со тексасот, класичните комбинации стануваат поинтересни, а вистинско освежување е кога ќе се вклопат со ефектни додатоци. Погледнете ја нашата галерија и откијте како славните дами го носат ова парче на безвременски материјал.

 

Напиши коментар