Мода

Како ги комбинираат трендсетерките?!

Марамите се еден од најискористените модни додатоци. Ин се секоја сезона, а можат да се комбинираат во секоја прилика. Ги обожуваат и познатите трендсетерки. Немате инспирација како да ги носите или која да ја одберете? Погледнете кој е иборот на Џесика Алба, Викторија Бекам, Хајди Клум…

Напиши коментар