← НАЗАД НА БОЗА

Какви костими за капење носат познатите дами?

Какви костими за капење носат познатите дами?
1557 Читања

Изданието во едноделен костим за капење со тигар, со кое на својот Instragram профил се пофалила пејачката Бијонсе, го виде речиси целата планета.

Но, познатата дива не е единствена која не воодушеви со своето морско издание. Најдовме фотографии од неколку трендсетерки чии изданија во костуми за капење можат да послужат како идеја за вашиот аутфит на плажа.

Погледнете ја галеријата…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk