ШоуБиз

Карлеуша ги спреми градите за летово!

Пеачката во новиот костим за капење заблеска на друштвените мрежи кој и ги истакна големите гради и долгите нозе.

Јелена Карлеуша, на големо почна да си ја пакува зимската гардероба по плакарите и почна да ги вади малите парчиња облека за топлите денови. Меѓутоа овие купачи кои ги презентираше се пресекси за топлото лето што доаѓа.

Фановите коментираа дека дека добро изгледа, додека имаше и многу негативни кои и забележаа за провокативниот костим за капење.

 

jelena-k1-670x670

 

Напиши коментар