ШоуБиз

Ким Кардашијан – Во гламурозно издание и за во кино

Ѕвездата на реалното шоу и кога оди во кино избира гламурозни комбинации: за обичното излегување со својот свршеник Кание Вест (36) Ким Кардашијан (33) избра црвен фустан од Alexander McQueen и златни Sergio Rossi сандали.

-Навистина многу сум возбудена околу оваа година. Толку многу работи се случуваат во мојот живот и чувствувам многу добра енергија. Ќе биде супер – изјавила Ким, според списанието People.

Напиши коментар