← НАЗАД НА БОЗА

Ким Крдашијан во бел фустан во храмот – вовед во венчавката

Ким Крдашијан во бел фустан во храмот – вовед во венчавката
707 Читања

Ѕвездата на ријалити шоуто одмара на Тајланд заедно со селото семејство Кардашијан – Џенер.

Ким Кардашијан (33) на Тајланд сними и сцени за ријалити шоуто, а на волшебното место недостасуваат само Кние Вест (36) и Кортни (34).

Старлетата на својот инстаграм профил објави неколку фотографии од одморот, а на повеќето од нив таа позира во долг бел фустан кој многумина ги потсетува на венчаница па велат дека Тајланад е вовед во големата венчавка која треба да се одржи оваа година.

Kim_Kardashian_00

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk