man fashion

Кит Харингтон за Џими Чу

Глумецот Кит Харингтон е познат по својата улога Џона Снежниот во хит серијата на HBO – Игра на Тронови е новото име на брендот Џими Чоо.

Овој британски глумец ќе биде ѕвезда на кампањата за првиот машки парфем на Џими Чоо, линија на облека и аксесоари како и колекција на наочари кои се направени заедно со брендот Карера. Како што велат од модната компанија, Кит е совршено отелотворение на мажот кој го преставува Џими Чоо и е природно убав има јака мажественост.

Неговиот опуштен став и сензуалност се тоа што го прават британски џентлмен.

 

luksuz-moda-muska-moda-fashion-trend-stil-jimmy-choo_2 luksuz-moda-muska-moda-fashion-trend-stil-jimmy-choo_3 luksuz-moda-muska-moda-fashion-trend-stil-jimmy-choo_4 luksuz-moda-muska-moda-fashion-trend-stil-jimmy-choo_5 luksuz-moda-muska-moda-fashion-trend-stil-jimmy-choo_6

Напиши коментар