Мода

Костими за капење од Victoria Sicret

Една од најпопуларните модни куќи “Victoria Secret” ни ги претставува заводливите костими за капење за лето 2014.

Прекрасните анѓели на брендот “Victoria Sicret” не престануваат да не изненадуваат и импресионираат, па така и во новата латна кампања која носи нови модели.

Уживајте во новата колекција и изберете го својот модел!

Напиши коментар