← НАЗАД НА БОЗА

Крзнени елеци – Хит тренд оваа есен

Крзнени елеци – Хит тренд оваа есен
2229 Читања

Крзнените елеци се вистински хит оваа есен. Не е важно дали се од вистинско или вештачко крзно, важно е да ги имате. Можете да ги комбинирате скоро со се, било да се тоа панталони или здолништа. Под крзнениот елек може да носите маица ли кошула. Можете да го носите на работа или на прошетка. Без оглед дали носите краток или долг, секако ќе бидете во тренд.

krzneni prsluci za jesen 2014 2krzneni prsluci za jesen 2014 3

krzneni prsluci za jesen 2014 4krzneni prsluci za jesen 2014 5

krzneni prsluci za jesen 2014 6krzneni prsluci za jesen 2014 7

krzneni prsluci za jesen 2014 8krzneni prsluci za jesen 2014 9

krzneni prsluci za jesen 2014 10krzneni prsluci za jesen 2014 11

krzneni prsluci za jesen 2014 12krzneni prsluci za jesen 2014 13

krzneni prsluci za jesen 2014 1

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk