ШоуБиз

Лејди Гага праќа поздрав од пеколот!

Лејди Гага ги запрепасти своите фанови кога на твитер објави фотографии на кои изгледа застрашувачки.

Јавноста навикна Гага да ја гледа во различни изданија, но таа секогаш успева да ги изненади обожаватечите. Овој пат се сликала без шминка, со подочњаци и чуден израз на лицето.

Се гледа дека пеачката е поборник на природниот изглед, али тоа не ја спречува секојдневно да се појавува во чудни фустани, перики и маски.

Сепак, ова селфи предизвика големо внимание од јавноста, погледајте зошто:

 

Clipboard013 gaga1

 

1 Коментар

  1. значи не ми се верува дека денес сите можни портали наседнаа на оваа вест а очигледно никој убаво не ја ни простудира. Дали воопшто ги проверивте фотографиите пред да објавите дека изгледа застрашувачки. Изгледа како и секоја просечна жена после спиење, со подочници. Ништо страшно.

Одговори на Aleksandar Откажи одговор