Мода

Летни чанти од Манго

Секоја сезона Манго не воодушевува со својата колекција на чанти. Ова лето на своите полици нуди одлични платнени , но и прекрасни кожни чанти како создадени за топлите летни денови.

Совршените платнени чанти на ултра модерни пруги се одлични за плажа , но и за прошетка низ град, но доколку заради бизнис дрес кодот морате да имате кожна чанта, Манго за вас подготви одлични примероци од кожа во летни бои кои одлично се комбинираат и со опуштен аутфит.

 

Напиши коментар