Sweet Home

Луксузната вила на Ештон Качер

Познатиот холивудски пар Ештон Качер и Мила Кунис уживаат во својата луксузна вила во Холивуд, додека очекуваат бебе…

Ештон оваа вила во Холивуд ја купил во 2012 година, по разводот со Деми Мур, а сега во неа ги поминува деновите со својата нова сопруга. Актерот претходно ја изнајмувал оваа вила, а одлучил да ја купи кога дознал дека Џастин Бибер сака таа да биде негова. Оваа луксузна вила од 10 милиони долари била предмет на желба на многу познати личности.

Таа има прекрасен базен во кој опуштањето за топлите летни денови е совршено искуство, а тука се и пет спални сови, големи прозорци од подот до таванот, скапоцени детали како лустери, слики, камини и разни уметнички дела.

Мила, која очекува дете, може да се релаксира во базенот или големиот кревет во спалната соба, додека вилата содржи и совршено опремена приватна теретана, во која оваа млада актерка со задовоство вежба. Оваа луксузна вила е на 51 место на Форбс листата на најскапите куќи.

VILA ASHTONA KUTCHERA

VILA ASHTONA KUTCHERA

VILA ASHTONA KUTCHERA

VILA ASHTONA KUTCHERA

VILA ASHTONA KUTCHERA

VILA ASHTONA KUTCHERA

Напиши коментар