ШоуБиз

Мадона: Вака се чисти бањата!

На социјалната мрежа Мадона(55) објави фотографија на која во мрежести хулахопки, црн фустан и еден куп накит на рацете ја чисти бањата држејќи се за една цевка.

Минатата ноќ спиев само 4 часа и пред да одам во студиото за снимање морам да ја исчистам бањата. Како што гледате, се фатив за работа, напишала пејачката на Инстаграм.

Madona

Коментарите од нејзините фанови постојано пристигнувале:

-Кого го лажеш. Сигурно не знаеш каде стојат крпите и средствата за чистење во сопствениот дом – е еден од коментарите на фотографијата.

Многумина ја критикувале што измислува дека чисти, и дека само сакала да позира и да ја објави фотографијата.

Напиши коментар