Мода

Маички со интересни принтови – Полн погодок за оваа пролет!!!

Едноставни, а сепак посебни – маичките со интересни принтови не излегуваат од мода. Не треба да Ве чуди што оваа сезона ги препрлавија и бутиците…

Мотивациски пораки, љубовни симболи, ликови од цртаните филмови, се само некои од мотивите кои преовладуваат на симпатичните маички кои оваа пролет мора да ги имате !!!

Веќе проверените адреси: H&M, Mango, Zara, подготвија духовити пораки… Ќе имате слатки маки, а нема да погрешите и доколку се одлучите за девојките од „ Сексот и градот “ или ако го вратите девојчето во себе и облечете маичка со Вашиот омилен Дизни лик…

Ќе бидете модерни, опуштени и што е најважно, среќни …

Напиши коментар