Мода

Мала кожна колекција од брендот Miu Miu

Модниот бренд Miu Miu за сите љубители на модата подготви вистински моден десерт!

Во малата кожна колекција луксузниот бренд Miu Miu ни подготви модни аксесоари инспирирани од пролетните пастелни трендови. Чантите и паричниците направени од кожа, доаѓаат во нијанси на жолта, нежно розова, пеперминт зелена и небесно сина.

Напиши коментар