ШоуБиз

Мислите дека рацете на Анџелина Џоли се претенки? Кејша е на работ на анорексија

Кејша Витакер (41) отсекогаш била тенка. Но, на 48 доделување на Оскарите, актерката и сопруга на Форест Витакер и мајка на три деца сосема ги изнендаи присутните со својот изглед и фустан без ракави – рацете и се потенки од најтенките кои до сега сте ги виделе, а тежината на минимум.

Со својата појава таа изгледала како да боледува од анорексија.

Порано убавица, која имала 63 килограми сега е само бледа сенка, иако никој од нејзината околина не е загрижен за нејзиното здравје.

А во 2007. Кејша изгледала вака:

Напиши коментар