ШоуБиз

Можете ли да ја препознаете оваа актерка? Еве зошто младата ѕвезда беше една од најприметените на доделувањето на Оскарите

Неa треба да и обрнете посебно внимание, бидејќи нејзиното време допрва доаѓа. Младата глумица Маргот Роби блескаше со Леонардо ди Каприо во “Волкот од Волстрит”, а на доделувањето на Оскарите на црвениот килим беше една од најприметените убавици.

Не толку поради убавата Сен Лорен тоалета, туку заради бојата на косата, темно кафена. Долга кафена коса со ретро бранови во комбинација со темен кармин, вистинско совршенство.

 

Напиши коментар