Убавина

Направете сами: Секси кадрици на вашата коса (Видео)

О, да! Има ли жена која не сонува за кадрава, здрава и секси коса? Сигурно тешко би пронашле девоја која барем еднаш не пробала да направи убави кадрици на својата коса. Тени од MissMaven.com ќе ни покаже како најлесно да ги направите кадриците: Еве го и видеото:

Напиши коментар