← НАЗАД НА БОЗА

Нежно и романтично…

Нежно и романтично…
1020 Читања

Доколку сте една од оние девојки кои сакаат да носат едноставни и нежни невестински фустани, ова се неколку наши предлози за вас.

Не секоја невеста сака голема свадба, со многу гламур, голема венчаница… Можеби сакате скормна и убава свадба на која се ќе биде едноставно и со стил. На тие свадби одговараат венчаници кои се едноставни, без големи крошни, тулови…

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk