← НАЗАД НА БОЗА

Плавуши, погледнете како треба да се нашминкате! (Видео)

Плавуши, погледнете како треба да се нашминкате! (Видео)
521 Читања

Овој едноставен, а впечатлив мејкап е соодветен за преку ден и за вечерно излегување.

Модната блогерка Лорин Куртис  инспирацијата ја пронашла во пејачката Иги Азалеи. Погледнете што ќе ве направи секси и неодоливи!

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk