ШоуБиз

Погледнете го најновото селфи на Ким Кардашијан

Според Ким Кардашијан веќе е време да се облечеме во костим за капење и да го пречекаме топлото лето… Риалити ѕвездата не престанува да ја демонстрира својата фигура, за која тврди дека ја повратила по породувањето, со многу труд и волја. “Новото” секси тело е поубаво од било кога! Кралицата на селфито пушти два фотографии, на кои е облечена со црн костум за капење. Најсилен впечаток сепак оставаат нејзниот стегнат задник и нејзината тенка половина. Што ќе кажете за фигурата – секси или не?

 

Напиши коментар